JEZUS ŚW. FAUSTYNA JP2
search
  • JEZUS ŚW. FAUSTYNA JP2
Dostawa 24h

JEZUS ŚW. FAUSTYNA JP2

Rozmiar: 10x15

Opis

Nasz wyjątkowy obraz, przedstawiający Jezusa w otoczeniu Świętej Faustyny i Jana Pawła II, jest niezwykłą manifestacją duchowego dziedzictwa, miłosierdzia i świętości. To hołd dla trzech wielkich postaci, które swoimi życiami i posługą napełniły świat nadzieją i miłością.

Obraz ukazuje Jezusa Chrystusa obok Świętej Faustyny i Jana Pawła II, emanujących spokojem, siłą i głębokim zaufaniem w Boże Miłosierdzie. Ich obecność na obrazie jest wyrazem duchowego zjednoczenia i wspólnej modlitwy w imię miłosierdzia dla całej ludzkości.

Kompozycja ta jest nie tylko wyrazem czci dla tych trzech znakomitych postaci, ale również przypomnieniem o ich wspólnym przesłaniu miłosierdzia i wiary. Każdy szczegół obrazu - od łagodnego spojrzenia Jezusa po wyraz ufności na twarzach Świętej Faustyny i Jana Pawła II - odzwierciedla duchowe bogactwo i mądrość tych wielkich świętych.

Dodaj duchowy wymiar do swojego wnętrza za pomocą Obrazu Jezusa, Świętej Faustyny i Jana Pawła II. To nie tylko portret, lecz także zaproszenie do kontemplacji i oddania się miłosierdziu Bożemu, którego przesłanie promieniuje z tego obrazu. Niech obecność tego dzieła sztuki przypomina o nadziei, miłości i łasce, jakie płyną z serca Jezusa Chrystusa i Jego wybranych świętych.

  • Wydruk wykonany w bardzo wysokiej jakości  na specjalistycznym papierze umieszczonym na płycie HDF o gr. 3 mm.
  • Zabezpieczony przed działaniem promieni UV
  • Odporny na światło słoneczne
  • Trwałość kolorów