Image

Nasza historia

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje od 1956r, a której założycielem był Stanisław Książkiewicz.

Obecnie dzieło ojca kontynuuje jego syn Adam Książkiewicz.
Należymy do Stowarzyszenia Producentów na Rzecz Kościoła, a od samego początku istnienia firmy wszyscy kolejni właściciele (w tym obecny właściciel oraz jego syn) posiadają tytuł Mistrza w zawodzie pozłotnik nadany przez Częstochowską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Rodzinny interes ewoluował przez lata od małego zakładu ramiarsko-pozłotniczego zatrudniającego zaledwie dwóch pracowników, po prężnie rozwijającą się firmę, która pod względem jakości wykonywanych produktów, zajmuje mocną pozycję oraz czołowe miejsce w branży w Polsce.

Łączymy tradycję z nowoczesnością

Nasz sukces zawdzięczamy łączeniu tradycji z nowoczesnymi technologiami, a szukając inspiracji zawsze sięgamy myślą do korzeni, fundamentów, które nas ukształtowały i dzięki którym nasza tożsamość zawodowa jest tak silna. Stale dbamy o to, aby firma nie zatraciła swojego klimatu, charakteru oraz najcenniejszego atutu, jakim jest tworzenie z pasją, co w połączeniu z naszymi umiejętnościami oraz dogłębną znajomością tematu, daje nam możliwość konkurowania z najlepszymi. Korzystamy w 100% z polskich produktów najwyższej jakości.

Image
Image

Stawiamy na rozwój

Na przestrzeni lat wprowadziliśmy szereg innowacji, mających na celu rozwój i usprawnienie procesu produkcji takich jak zakup specjalistycznych maszyn, które pozwalają na wykonywanie zamówień od początku do końca w naszej firmie, poprzez zastosowanie wszelkiego rodzaju technologii IT.

Nasz asortyment jest niezwykle szeroki, a indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala zaspokoić gusta nawet bardzo wymagającego Odbiorcy. Specjalne zamówienia, usługi pozłotnicze, ramy stylowe, tworzymy z ogromną pieczołowitością tradycyjnymi metodami. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a słowa uznania płynące od Klientów z całej Polski, a także z zagranicy, są dla nas potwierdzeniem, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Wykonujemy zamówienia w pełni spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami i daj nam szansę na stworzenie dla Ciebie pięknej i wyjątkowej sztuki.

Wyślij wiadomość Zobacz realizacje

Nasza pracownia

Tak pracujemy, aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości

Zobacz wszystkie

Blog

Porady, inspiracje i informacje dotyczące naszych produktów.

Wszystkie artykuły